Rematinvest angajează gestionar la Punctul de lucru Călărași

3 luni ago Pîrloagă Marian Comentariile sunt închise pentru Rematinvest angajează gestionar la Punctul de lucru Călărași

Descriere

Candidatul Ideal

-Studii medii;

-Cunostinte de contabilitate primara;

-Experienta de minim 2 ani pe o pozitie similara de gestiune depozit/productie;

-Experienta de coordonare/organizare activitati zilnice;

-Cunostinte de operare calculator – MS Office;

-Integritate si loialitate;

-Spirit organizatoric;

-Corectitudine si memorie vizuala;

-Permis auto categoria B;

Descrierea jobului

-Opereaza in fisele de magazie miscarile de marfa conform prevederilor legale in vigoare;

-Participa la operatiunile de incarcare – descarcare a materialelor aflate in gestiune;

-Efectueaza si raspunde de receptia fizica a marfii;

-Efectueaza transferurile de marfa din gestiunea proprie in gestiunea primitoare;

-Raspunde de corectitudinea si legalitatea intocmirii documentelor privind gestiunea;

-Pune in aplicare legislatia privind operatiunile de gestiune – Legea 22/1969 ;

-Lunar confrunta fisele de magazie cu balanta de verificare din contabilitate;

-Tine evidenta, monitorizeaza si intocmeste toate documentele privind gestiunea;

-Raspunde de cantitatea si calitatea marfii din depozit;

-Organizarea activitatii de pe platforma impreuna cu Directorul punctului de lucru.

Beneficii:

– pachet salarial motivant – salariu+tichete+diferite prime/bonusuri+decont transport

Pentru detalii, va rugam sunati la nr de tel: 0733 070 220, dl Gabriel Tanase.